Studia DESK

Studia podyplomowe

Regionalny Ośrodek Kształcenia Podyplomowego WSG w Słupsku zaprasza na studia podyplomowe!
Szkoly dla doroslych

Szkoły dla dorosłych

Liceum, a może szkoła policealna?
Wybieraj spośród 15 kierunków!
Psychoterapia DESK

Kurs Psychoterapii

Zostań Certyfikowanym Psychoterapeutą w 4,5 roku
Brak studiów? Terapeuta Środowiskowy czeka!
Medyczne DESK

Kształcenie medyczne

Dzienne i weekendowe szkoły medyczne, do wyboru masz 6 zawodów Technika, oraz Pomorskiej Akademii Kształcenia Medycznego.
previous arrow
next arrow
PlayPause
Studia

Studia podyplomowe

Regionalny Ośrodek Kształcenia Podyplomowego WSG w Słupsku zaprasza na studia podyplomowe!
Szkoly dla doroslych

Szkoły dla dorosłych

Liceum, a może szkoła policealna?
Wybieraj spośród 15 kierunków!
Medyczne DESK

Kształcenie medyczne

Dzienne i weekendowe szkoły medyczne, również bez matury
Psychoterapia DESK

Kurs Psychoterapii

Zostań Certyfikowanym Psychoterapeutą w 4,5 roku
Brak studiów? Terapeuta Środowiskowy czeka!
previous arrow
next arrow
PlayPause

Jak zdobyć wykształcenie medyczne na różnym poziomie edukacji w Słupsku?

Kształcenie medyczne

Widząc, jakie jest zapotrzebowanie w regionie na medyczne stanowiska, postanowiliśmy wyjść Państwu naprzeciw i przygotowaliśmy spis możliwości medycznych, jakie oferują Słupskie placówki.

   Zaczynając od najmłodszych lat, a dokładnie od etapu szkoły średniej, Słupskie prywatne liceum oferuje klasę o profilu medycznym.  Od początku edukacji w tej klasie realizowany jest specjalny, rozszerzony program nauczania biologii i chemii oraz zajęcia dodatkowe, na których uczniowie poznają podstawy anatomii, fizjologii, uczą się wykonywania zabiegów higienicznych, udzielania pierwszej pomocy itp.
Jest do idealny wybór dla osób, które już w tym wieku chcą dążyć do zajęcia różnych stanowisk medycznych w przyszłości.

   Młodzieńcze czasy już za nami i zdecydowaliśmy rozpocząć swoja medyczną edukację, od czego zacząć?
Przede wszystkim zależy to wszystko od tego, czy mamy ukończoną szkołę średnią oraz uzyskany pozytywny wynik z egzaminu maturalnego. A więc co jeśli brak wykształcenia średniego? Bezpłatna szkoła dla dorosłych w Słupsku oferuje nam liceum o profilu medycznym, w którym zdobędziemy podstawową wiedzę, pojęcia wprowadzające w medyczny świat.

   Szkoła średnia ukończona, ale brak matury?
Nic straconego, naprzeciw wychodzą nam dwie Słupskie szkoły. Policealna szkoła dla dorosłych, w której mamy możliwość wyboru kilku  profili od opiekunów z różnych dziedzin po terapeutów. Drugim rozwiązaniem jest medyczna szkoła dla dorosłych, gdzie możemy kształcić się na 3 przyszłościowych kierunkach. Podczas nauki obydwie szkoły przygotowują do egzaminu maturalnego i możemy nadrobić zaległości.

   Masz już wykształcenie średnie i maturę? 
Studnia dzienne to idealna kontynuacja edukacji medycznej. Dwa kierunki na Słupskiej uczelni doskonale wykształcą Cię i przygotują do podjęcia studiów podyplomowych i zdobycia nowych kompetencji. 

Czy wiesz, że Słupsk jest 1 z 5 miast, gdzie możesz ukończyć kurs teoretyczno-praktyczny na terapeutę środowiskowego?

   Wykształcenie średnie, matura, studia wyższe wszystko już za Tobą?
Niezależnie od tego, czy masz wykształcenie na poziomie licencjata, inżyniera czy magistra, kierunki medyczne na studiach podyplomowych w lokalnej uczelni pozwolą Ci na doszlifowanie swojej wiedzy, jak i umiejętności praktycznych.

A Ty? Gdzie rozpoczniesz lub będziesz kontynuować swoją medyczną przygodę?

Kształcenie medyczne
Najnowsze aktualności

Centrum Edukacyjne Technik nowym członkiem United Global Compact

Centrum Edukacyjne Technik zostało nowym członkiem Global Compact, międzynarodowej inicjatywy ONZ, promującej odpowiedzialne biznesowe praktyki w zakresie społecznym i środowiskowym. Jako członek tej inicjatywy deklarujemy swoje zobowiązanie do promowania zrównoważonego rozwoju oraz do działania zgodnie z zasadami etycznymi i społecznymi, które są fundamentem działalności Global Compact. Wierzymy, że...

Poszukiwany kreatywny nauczyciel!

Poszukiwany kreatywny nauczyciel, mentor, coach: fizyki Jesteś wiecznie „głodny” wiedzy i chętnie dzielisz ją z innymi? To, co już wiesz i co potrafisz, nie wystarcza, stale się rozwijasz? Poszukujemy osób, które zasilą nasz zespół. Jeśli nie wiesz czy jesteś odpowiednią osobą zapoznaj się z poniższymi wskazówkami. Po czym...

Rachunkowość i podatki – najważniejsze zagadnienia

Czy wiesz, jak ważne są rachunkowość i podatki dla każdego przedsiębiorcy? Jeśli chcesz prowadzić biznes, musisz wiedzieć, jak rozliczać się z podatków i jak zarządzać finansami, aby zapewnić jego prawidłowe funkcjonowanie. Rachunkowość i podatki są obowiązkowymi elementami prowadzenia firmy, a ich niedostosowanie może skutkować nieprzyjemnymi konsekwencjami. W tym...


Najnowsze artykułyZnajdź nas na facebooku!


Studia podyplomowe WSG

Wybieraj spośród ponad 70 kierunków studiów podyplomowych Regionalnego Ośrodka Kształcenia Podyplomowego WSG w Słupsku i podnieś swoje kwalifikacje