Studia DESK

Studia podyplomowe

Regionalny Ośrodek Kształcenia Podyplomowego WSG w Słupsku zaprasza na studia podyplomowe!
Szkoly dla doroslych

Szkoły dla dorosłych

Liceum, a może szkoła policealna?
Wybieraj spośród 15 kierunków!
Psychoterapia DESK

Kurs Psychoterapii

Zostań Certyfikowanym Psychoterapeutą w 4,5 roku
Brak studiów? Terapeuta Środowiskowy czeka!
Medyczne DESK

Kształcenie medyczne

Dzienne i weekendowe szkoły medyczne, do wyboru masz 6 zawodów Technika, oraz Pomorskiej Akademii Kształcenia Medycznego.
previous arrow
next arrow
PlayPause
Studia

Studia podyplomowe

Regionalny Ośrodek Kształcenia Podyplomowego WSG w Słupsku zaprasza na studia podyplomowe!
Szkoly dla doroslych

Szkoły dla dorosłych

Liceum, a może szkoła policealna?
Wybieraj spośród 15 kierunków!
Medyczne DESK

Kształcenie medyczne

Dzienne i weekendowe szkoły medyczne, również bez matury
Psychoterapia DESK

Kurs Psychoterapii

Zostań Certyfikowanym Psychoterapeutą w 4,5 roku
Brak studiów? Terapeuta Środowiskowy czeka!
previous arrow
next arrow
PlayPause

Jak zdobyć wykształcenie medyczne na różnym poziomie edukacji w Słupsku?

Kształcenie medyczne

Widząc, jakie jest zapotrzebowanie w regionie na medyczne stanowiska, postanowiliśmy wyjść Państwu naprzeciw i przygotowaliśmy spis możliwości medycznych, jakie oferują Słupskie placówki.

   Zaczynając od najmłodszych lat, a dokładnie od etapu szkoły średniej, Słupskie prywatne liceum oferuje klasę o profilu medycznym.  Od początku edukacji w tej klasie realizowany jest specjalny, rozszerzony program nauczania biologii i chemii oraz zajęcia dodatkowe, na których uczniowie poznają podstawy anatomii, fizjologii, uczą się wykonywania zabiegów higienicznych, udzielania pierwszej pomocy itp.
Jest do idealny wybór dla osób, które już w tym wieku chcą dążyć do zajęcia różnych stanowisk medycznych w przyszłości.

   Młodzieńcze czasy już za nami i zdecydowaliśmy rozpocząć swoja medyczną edukację, od czego zacząć?
Przede wszystkim zależy to wszystko od tego, czy mamy ukończoną szkołę średnią oraz uzyskany pozytywny wynik z egzaminu maturalnego. A więc co jeśli brak wykształcenia średniego? Bezpłatna szkoła dla dorosłych w Słupsku oferuje nam liceum o profilu medycznym, w którym zdobędziemy podstawową wiedzę, pojęcia wprowadzające w medyczny świat.

   Szkoła średnia ukończona, ale brak matury?
Nic straconego, naprzeciw wychodzą nam dwie Słupskie szkoły. Policealna szkoła dla dorosłych, w której mamy możliwość wyboru kilku  profili od opiekunów z różnych dziedzin po terapeutów. Drugim rozwiązaniem jest medyczna szkoła dla dorosłych, gdzie możemy kształcić się na 3 przyszłościowych kierunkach. Podczas nauki obydwie szkoły przygotowują do egzaminu maturalnego i możemy nadrobić zaległości.

   Masz już wykształcenie średnie i maturę? 
Studnia dzienne to idealna kontynuacja edukacji medycznej. Dwa kierunki na Słupskiej uczelni doskonale wykształcą Cię i przygotują do podjęcia studiów podyplomowych i zdobycia nowych kompetencji. 

Czy wiesz, że Słupsk jest 1 z 5 miast, gdzie możesz ukończyć kurs teoretyczno-praktyczny na terapeutę środowiskowego?

   Wykształcenie średnie, matura, studia wyższe wszystko już za Tobą?
Niezależnie od tego, czy masz wykształcenie na poziomie licencjata, inżyniera czy magistra, kierunki medyczne na studiach podyplomowych w lokalnej uczelni pozwolą Ci na doszlifowanie swojej wiedzy, jak i umiejętności praktycznych.

A Ty? Gdzie rozpoczniesz lub będziesz kontynuować swoją medyczną przygodę?

Kształcenie medyczne
Najnowsze aktualności

Bezpieczeństwo aplikacji sieciowych: omówienie podstawowych zagrożeń i sposobów ochrony

Bezpieczeństwo aplikacji sieciowych jest kluczowe dla zapewnienia poufności, integralności i dostępności danych w sieci. Aby zapewnić bezpieczeństwo, należy zrozumieć podstawowe zagrożenia i sposoby ochrony aplikacji sieciowych przed atakami. Ataki sieciowe są coraz bardziej zaawansowane i skomplikowane, a ich celem jest uzyskanie dostępu do wrażliwych danych. Obejmują one takie...

Jak uniknąć stresu przed sesją i zdać ją bez problemu?

Sesja egzaminacyjna to jeden z najważniejszych momentów w życiu każdego studenta. To czas, w którym trzeba pokazać swoje umiejętności i wiedzę zdobytą przez cały semestr. Niestety, często wiąże się to z dużym stresem i niepewnością. W tym artykule przedstawimy kilka sposobów, które pomogą Ci uniknąć stresu przed sesją...

Międzynarodowy Dzień Edukacji

Międzynarodowy Dzień Edukacji jest obchodzony 24 stycznia 2023 roku, pod hasłem "Inwestuj w ludzi, traktuj edukację priorytetowo" Celem tego dnia jest zwiększenie zaangażowania politycznego w celu zwiększenia dostępności edukacji dla wszystkich, a szczególnie dla afgańskich dziewcząt i kobiet, które z powodu rządów Talibów nie mają dostępu do edukacji....


Najnowsze artykułyZnajdź nas na facebooku!


Studia podyplomowe WSG

Wybieraj spośród ponad 70 kierunków studiów podyplomowych Regionalnego Ośrodka Kształcenia Podyplomowego WSG w Słupsku i podnieś swoje kwalifikacje