Grupa Edukacyjna Technik

Poznaj naszą historię

Centrum  Edukacyjne TECHNIK jest placówką z długoletnią tradycją. Działamy od 1999 roku i wykształciliśmy tysiące osób na poziomie szkół średnich, policealnych a także w ramach studiów I i II stopnia oraz studiów podyplomowych organizowanych przy współpracy z Wyższą Szkołą Gospodarki.

Centrum Edukacyjne Technik Spółka z o.o posiada wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 14293

Stawiamy na wszechstronny rozwój i jesteśmy otwarci na każdą grupę wiekową, dlatego nasza struktura jest rozbudowana. CENTRUM DOSKONALENIA I KSZTAŁCENIA KADR oraz AKADEMIA KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO to komórki organizujące kursy doskonalące. CDIKK zostało utworzone do wspierania edukacji przez organizowanie kursów, warsztatów i szkoleń dla nauczycieli, a także rad pedagogicznych, również w połączeniu ze spotkaniami integracyjnymi. Jeśli jednak chcesz poszerzyć swoją wiedzę, a nie jesteś pedagogiem – zajrzyj na ofertę AKU. Prowadzimy szkolenia w różnych dziedzinach, pomagamy rozwijać zarówno kompetencje miękkie, jak i dzielimy się wiedzą specjalistyczną.

Centrum Edukacyjne TECHNIK to także organizator całorocznych oraz sezonowych kursów językowych prowadzonych przez Szkołę Językową HARVARD, dla wszystkich grup wiekowych.

Prowadzimy również szkoły dla młodzieży i dorosłych: