MS Excel – 3 warianty

Celem szkolenia jest przedstawienie średnio zaawansowanych funkcji Microsoft Excel oraz sposobów ich praktycznego wykorzystania.
Kurs Excel

od 18h

liczba godzin

02.2024r.

data rozpoczęcia

od 380 zł

koszt

EGZAMIN

forma ukończenia

oPIS SZKOLENIA

Szkolenie z Excela składające się z trzech poziomów to kompleksowy program szkoleniowy, który pozwala na poznanie i opanowanie jednego z najważniejszych programów biurowych. W ciągu całego kursu uczestnicy będą mieli okazję poznania różnorodnych funkcjonalności i zastosowań Excela w pracy biurowej, finansach i marketingu.

Każdy poziom szkolenia dostarczy uczestnikom różnego rodzaju materiałów edukacyjnych, dzięki którym będą mogli rozwinąć swoje umiejętności związane z obsługą programu. Szkolenie opiera się na interaktywnym podejściu do nauki, co pozwala uczestnikom na zdobycie praktycznych umiejętności, które można wykorzystać w pracy.

Na każdym poziomie uczestnicy będą mieli dostęp do wysokiej jakości materiałów szkoleniowych oraz doświadczonych trenerów, którzy pomogą w zrozumieniu materiału oraz w rozwiązaniu problemów. Szkolenie zostało zaprojektowane w taki sposób, aby pozwolić uczestnikom na opanowanie zaawansowanych funkcjonalności Excela oraz nauczenie się sposobów wykorzystania programu w codziennej pracy.

KORZYŚCI Z UKOŃCZENIA KURSU:

DO KOGO SKIEROWANY JEST KURS?

Poziom podstawowy

Kurs Ms Excel zaczyna się na poziomie podstawowym. Poziom nauczania szybko przechodzi na średnio zaawansowany. Jest on dedykowany zarówno osobom, które chcą zacząć pracować w Excelu, jak i tym, którzy znają podstawy Excela i chcą usystematyzować swoją wiedzę oraz nauczyć się wydajnej pracy w arkuszu kalkulacyjnym.

Poziom średni

Kurs Ms Excel na poziomie średnim skierowany jest do osób, które posiadają już pewną wiedzę na temat programu Excel, ale chcą ją pogłębić i usystematyzować. W trakcie kursu uczestnicy nauczają się bardziej zaawansowanych funkcji programu, takich jak np. funkcje finansowe, wykresy, filtrowanie danych, sortowanie, czy też formatowanie arkuszy kalkulacyjnych. Kurs umożliwia także poznanie bardziej zaawansowanych narzędzi programu, takich jak makra, zaawansowane formuły, tabelki przestawne oraz raporty. Wszystko po to, aby uczestnicy byli w stanie wykorzystać Excel do bardziej złożonych zadań oraz pracować z nim bardziej wydajnie i skutecznie.

Poziom zaawansowany

Kurs Ms Excel na poziomie zaawansowanym przeznaczony jest dla osób, które posiadają już dość dużą wiedzę na temat programu Excel i chcą poznać jego bardziej zaawansowane funkcje. W trakcie kursu uczestnicy uczą się np. tworzenia interaktywnych formularzy, generowania raportów w oparciu o zaawansowane formuły i narzędzia, korzystania z analizy danych, czy też automatyzacji pracy z wykorzystaniem makr. Kurs umożliwia także poznanie zaawansowanych technik formatowania arkuszy kalkulacyjnych, takich jak formatowanie warunkowe, czy też formatowanie zaawansowane. Wszystko po to, aby uczestnicy byli w stanie wykorzystać Excel do najbardziej złożonych zadań oraz pracować z nim na bardzo wysokim poziomie.

zaczynamy naukę?

Podstawowy

18 godzin
380
00
PLN
  •  

Średni

24 godziny
450
00
PLN
  •  
popularny

Zaawansowany

24 godziny
450
00
PLN
  •  

Pssst!

więcej za mniej!

Wybierając 2 poziomy, na drugi otrzymasz rabat -10%!

Wybierając 3 poziomy, na drugi otrzymasz rabat -10%, a na trzeci otrzymasz rabat -15%!