Klasa Ogólnokształcąca

LICEUM DLA DOROSŁYCH ✔️ WYKWALIFIKOWANA KADRA ✔️ EGZAMIN MATURALNY Czas trwania: 4 lata (8 semestrów)
Klasa Ogólnokształcąca

Klasa Ogólnokształcąca

Klasa Ogólnokształcąca

Dostępne formy
uczestnictwa

Czas trwania
liceum

Data rozpoczęcia
kierunku

Inwestycja
w rozwój

– stacjonarna 4 lata (8 semestrów) styczeń / wrzesień 108 zł*
*równowartość 3%
płacy minimalnej w Polsce

Klasa Ogólnokształcąca w Liceum dla Dorosłych – Dla Ciebie, dla Twojej Przyszłości!

Zastanawiałeś się kiedykolwiek nad podniesieniem swojego wykształcenia, zdobyciem matury lub poszukiwaniem nowych możliwości rozwoju zawodowego? Jeżeli tak, to klasa ogólnokształcąca w naszym Liceum dla Dorosłych została stworzona właśnie dla Ciebie!

Program

Nasz program jest kierowany do osób, które dążą do zdobycia wykształcenia średniego i zaliczenia egzaminu maturalnego. Jesteśmy otwarci na wszystkich, zarówno pracujących, jak i bezrobotnych, którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje i znaleźć nowe perspektywy kariery, potwierdzając je maturą.

Dla kogo?

Wszystko, co potrzebujesz, aby do nas dołączyć, to ukończone 18 lat oraz status absolwenta gimnazjum, zasadniczej szkoły zawodowej lub ośmioletniej szkoły podstawowej. Nasze drzwi są otwarte dla Ciebie, niezależnie od Twojej drogi życiowej do tej pory.

Co dalej?

Po ukończeniu nauki w profilu ogólnokształcącym, będziesz gotowy do przystąpienia do egzaminu maturalnego. Jeśli zdecydujesz się na dalszą edukację, możesz wybierać spośród wielu fascynujących profili dostępnych w naszej bezpłatnej szkole policealnej, pomagając Ci kształtować Twoją przyszłość według Twoich marzeń.

Dodatkowa pomoc

Ale co jeśli nie czujesz się jeszcze gotowy do matury? Dla takich osób jak Ty, przygotowaliśmy specjalny kurs maturalny, który pomoże Ci uzyskać pewność siebie i wiedzę niezbędną do zdania tego ważnego egzaminu.

Status ucznia

Wszyscy uczniowie, którzy nie ukończyli 26. roku życia, otrzymają ubezpieczenie zdrowotne oraz legitymację szkolną uprawniającą do wielu zniżek!

Wybierz Liceum dla Dorosłych i zdecyduj o swojej przyszłości już dziś. Zapraszamy do dołączenia do naszej społeczności!


 

Zapisz się on-line

Zadaj nam pytanie