Podyplomowy Kurs Psychoterapii

Dlaczego warto nas wybrać?

 • Done Twój rozwój i sukces to nasz jedyny cel!
 • Done Mamy 30 lat doświadczenia na rynku edukacji
 • Done Nasza kadra to praktycy i przedsiębiorcy
 • Done Pomożemy Ci zarabiać więcej i znać swoją wartość
 • Check Mark Marka ceniona przez pracodawców!

  Zapisz się online - to pierwszy krok do sukcesu

Opis

Podyplomowy Kurs Psychoterapii

Podyplomowy, trwający cztery i pół roku kurs psychoterapii pod kierownictwem prof. dr hab. Andrzeja Cechnickiego jest atestowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.

Główną ideą  kursu jest podejście

 • skoncentrowane na osobie pacjenta, sposobie pracy adekwatnej do  jego potrzeb
 • odnoszące się do praktyki klinicznej, nastawione na uzyskiwanie umiejętności postępowania w różnych sytuacjach
 • nastawione na pobudzanie i wspieranie rozwoju osobistego i profesjonalnego terapeuty
 • otwarte na zróżnicowanie i integrowanie podejść terapeutycznych, z dwoma dominującymi – podejściem psychodynamicznym i systemowym.

Szkolenie odbywa się w trybie weekendowym, raz w miesiącu w Słupsku w lokalach (kampusie) Centrum Edukacyjnego Technik.

Koszt kursu: 7000 PLN/rocznie
Czas trwania: 4,5 roku

 

Uczestnicy kursu są zobowiązani do wpisania się do Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego wraz z rozpoczęciem szkolenia!

Kto może zostać psychoterapeutą?

Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 19 czerwca 2019. w sprawie świadczeń gwarantowanych z zakresu opieki psychiatrycznej i leczenia uzależnień
Treść Rozporządzenia: POBIERZ

OPIEKUNOWIE MERYTORYCZNI

 

Kurs Psychoterapiiprof. dr hab. Andrzej Cechnicki – psychiatra i psychoterapeuta, superwizor psychoterapii PTP, kierownik Zakładu Psychiatrii Środowiskowej Katedry Psychiatrii CMUJ w Krakowie. Krajowy koordynator Programu Przeciwko Piętnie i Wykluczeniu Osób Chorujących Psychicznie we współpracy z WHO.

Pomysłodawca i realizator krakowskiego systemu leczenia i rehabilitacji osób chorujących na schizofrenię oraz programu integracji zawodowej: Pensjonatu  „U Pana Cogito”, „Cateringu Cogito” i „Zielonego Dołu”, w których zostały zatrudnione osoby po kryzysach psychicznych.

Współtwórca i wieloletni Przewodniczący Zarządu Sekcji Psychiatrii Środowiskowej i Rehabilitacji ZG PTP i i V-ce Przewodniczący Komisji ds. Reformy i realizacji  NPOZP ZG PTP. Współtwórca i honorowy Przewodniczący PNTZP, Przewodniczący Ogólnopolskiego Porozumienia na rzecz Realizacji NPOZP w Polsce.

Redaktor Czasopisma „Dialog”. Autor ponad stu publikacji z zakresu schizofrenii, rehabilitacji  i psychiatrii społecznej m.in. monografii „Schizofrenia – proces wielowymiarowy. Krakowskie prospektywne badania przebiegu, prognozy i wyników leczenia”. Redaktor wspólnie z Anną Liberadzką książki „Umacnianie i zdrowienie. Dać nadzieję”

 

mgr Anna Bielańska – psycholog kliniczny, psychoterapeuta i superwizor psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, certyfikowany psychoterapeuta European Association of Psychotherapy (EAP), dyplomowany terapeuta psychodramy, współtwórca i przewodnicząca Polskiego Instytutu Psychodramy, członek zarządu Psychodrama Association for Europe (PAfE), pracuje w Uniwersyteckim Centrum Zdrowia Psychicznego.

Prowadzi superwizję ośrodków w Krakowie i na Śląsku.

 

Możliwość otrzymania dofinansowania z Krajowego Funduszu Szkoleniowego!

Kontakt i zapisy

☎️ tel. +48 608 079 532 / +48 509 066 911

ZAŁĄCZNIKI DO POBRANIA

-Formularz zgłoszeniowy

@technik@technik.slupsk.pl

 

Zapisz się on-line Zadaj nam pytanie

 
 

Informacje dodatkowe

Forma płatności

Ratalna (1-sza rata), Jednorazowa